Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

В перспективі - розвиток території

Переглядів: 443

   25 листопада поточного року відбувся депутатський звіт Слободянюка Павла Петровича - депутата Веселівської районної ради, заступника голови  постійної комісії з питань промисловості, розвитку агропромислового комплексу, лісового господарства, екології, природних ресурсів та транспорту.

  Під час звіту Павло Петрович розповів виборцям про свою депутатську роботу та основні її напрямки. Основними пріоритетами є розвиток території та допомога своїм виборцям. Павлом Петровичем неодноразово надавалась  матеріальна допомога своїм виборцям. Ця допомога з депутатського фонду виділялась виключно на потреби людей, які попали в скрутні життєві обставини.

  За час депутатської діяльності Павло Петрович доклав зусиль до ремонту місцевої школи, зокрема спортивного залу, де була замінена підлога, освітлення і проведений ремонт. Також був закуплений силовий тренажер на якому одночасно можуть займатися два спортсмена. Не стоїть осторонь і спортивного життя Павло Петрович, підтримує секцію волейболу та футболу і особистою участю допомагає своїй команді завойовувати призові місця, про що свідчать грамоти та нагороди в його робочому кабінеті.

   В перспективі розвитку території Павло Петрович бачить проведення повного освітлення села, заміну зіпсованого асфальтового тротуарного покриття на сучасну плитку, будівництво зерносховища.  

« повернутися до списку новин