Веселівська районна рада

Традиційні Дні села у Веселівському районі

Переглядів: 525

  Осінь на Веселівщині є традиційною порою для святкувань Днів села майже у кожному населеному пункті. Цей рік не став винятком. З кінця вересня і увесь жовтень на території кількох сільських рад району вже пройшли урочистості з цієї нагоди. Після невтомної літньої сільськогосподарської праці селяни мали змогу відсвяткувати завершення хліборобного року та розпочати зимовий відпочинок.

 

 

 

 

Голова районної ради Олександр Цвіліховський побував на традиційних святах у селах Зелений Гай, Гоголівка, Корніївка, Новоуспенівка. У це світле свято голова районної ради побажав миру і спокою кожному дому, добра та взаєморозуміння, любові та щастя, побільше радості, міцного здоров'я і щоб благодать Господня завжди була з кожним із нас.

 

 

Крім того, Дні села вже відсвяткували Матвіївка, Піскошино, Веселе, Запоріжжя, Менчикури, Широке.

 

  У такі святкові дні жодне село не залишилось без подарунків, і жителі кожного з них змогли відчути турботу депутата Верховної Ради України Сергія Валентирова. Так під час святкування дітлахи сіл Піскошино, Запоріжжя, Широке безкоштовно розважались на дитячих атракціонах, малеча Зеленого Гаю, Корніївки, Матвіївки, Веселого, крім розваг на батутах ще й частувалися солодкою ватою, новоуспенівці отримали у подарунок солодощі для наймолодших жителів. А школярі села Менчикури, завдяки Сергію Васильовичу, тепер мають новенький ноутбук «Lenovo», з допомогою якого легше буде проводити шкільні свята.

 

 

  Осінь ще не завершилась, і на загальносільські урочистості у цьому році чекають ще Калинівка і Таврія. А буде свято, будуть і подарунки.

  Тож бажаємо процвітання кожному селу та добробуту кожній родині.« повернутися до списку новин