Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Шановні жителі Веселівщини!

Переглядів: 476

  Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Веселівської районної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди Державного Прапора України!

  Ось уже минула майже чверть століття від тоді, як наша держава існує під полотнищем жовто-блакитного кольору.

Нелегкою видалась доля молодої країни.

  Важкий та тернистий шлях доводиться їй долати, щоб довести своє право на самостійність, іноді розплачуючись за нього кров’ю власних дітей.

  Кожну годину, кожну хвилину свого життя ми, українці, повинні пам’ятати, яку ціну повсякчас доводиться платити тим, хто крокує під жовто-блакитними прапорами у боротьбі за волю і незалежність і сьогодні, у ХХІ столітті.

  Саме тому цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України.

  Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам’яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв’язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо традиції українського народу.

  Нехай жовто-блакитний стяг для кожного з нас символізує непохитну віру у мир і добро на рідній землі, достаток і добробут, славу багатьох поколінь українців, пов’язує воєдино трудові досягнення і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні надбання.

  Від усього серця бажаю вам, дорогі земляки, яскравого і багатого прийдешнього і майбутнього життя.

  Щоб у долі кожного з вас майоріли національні кольори: синій – прозорий і мирний, як небо, та жовто-золотистий – як сонце і достигле колосся пшениці, що символом стабільності, достатку і благополуччя.

  Доброго здоров’я, злагоди і щастя кожній родині!

  Зі святом вас, дорогі мешканці району!

З повагою, голова Веселівської районної ради

Олександр Цвіліховський

« повернутися до списку новин