Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Голова районної ради відвідав Чкаловський будинок культури

Переглядів: 530

  25 серпня під час робочої поїздки у с. Чкалове голова районної ради Олександр Цвіліховський відвідав сільський будинок культури. Там очільник району спільно із головою сільради С.Калиновським зустрівся із директором клубу Н.Овдієнко та художнім керівником А.Комановою, які наочно познайомили делегацію із проблемами Будинку культури.

  Першочергово голова районної ради оглянув приміщення спортзалу, яке потребує негайної реконструкції. Адже за умови проведення ремонтних робіт у залі можна проводити заняття та змагання районного масштабу, так як його розміри дозволяють приймати досить велику кількість людей. Для початку вже заготовлено ліс на ремонт підлоги. Також необхідно привести до ладу стелю, стіни, вікна. Але починати треба із даху, який, не зважаючи на перекриття у 2012 році м’якою покрівлею, знову почав протікати. Через це від негоди страждає не лише спортзал, а й увесь другий поверх клубу.

  «Ми не можемо стояти осторонь проблем культури у районі, тому першочерговими завданнями влади є не тільки збереження основного майна, що обслуговує освітньо-культурну галузь, а негайний ремонт і розвиток таких приміщень», - зазначив О.Цвіліховський і запропонував голові Чкаловської сільської ради С.Калиновському у найближчі строки розпочати роботу над проектом щодо реконструкції вищезазначеної культурної установи.

  За словами Олександра Леонідовича, неможливо швидко повністю відремонтувати усе приміщення, але ремонт спортзалу та даху дасть значний поштовх у цій справі і дозволить у подальшому продовжити роботу у цьому напрямку швидшими темпами. 

 

    

 

 

 

« повернутися до списку новин