Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради

Переглядів: 491

З метою підготовки 18 позачергової сесії, яка була скликана за ініціативою 1/3 депутатського корпусу районної ради, 14 квітня 2017 року відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради.

 

 

 

 

Під час засідання було обговорено наступні питання:

  • Про Програму ремонту, будівництва, реконструкції об'єктів інфраструктури Веселівського району на 2017 рік.
  • Про внесення змін та доповнень в рішення районної ради від 19.01.2017 №2 «Про Програму підтримки закладів охорони здоров’я, розташованих на території Веселівського району на 2017 рік».
  • Про затвердження Програми висвітлення діяльності Веселівської районної державної адміністрації та Веселівської районної ради у друкованих засобах масової інформації у 2017-2018 роках.
  • Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22.12.2016 р. № 29 «Про районний бюджет на 2017 рік» зі змінами та доповненнями.

 

 

Також народні обранці розглянули та винесли на розгляд сесії питання звільнення голови Веселівської районної ради Запорізької області сьомого скликання Цвіліховського О.Л. 

 

 

Причиною такого рішення стала відмова голови виконувати рішення 17 чергової сесії районної ради, що входить до прямого обов’язку голови.

 

 

Крім того, депутати розглянули клопотання голови Веселівської ОТГ Петра Кіяшка про виділення в оренду приміщень лівого крила першого поверху адміністративної будівлі для створення районного ЦНАПу.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Під час цього засідання депутати не змогли прийти до спільного знаменника у прийнятті відповідного рішення і перенесли  його розгляд на наступне пленарне засідання районної ради.  

 

« повернутися до списку новин