Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Обговорення перспективи створення Чкаловської громади для села Зелений Гай

Переглядів: 456

  13 січня 2017 року голова Веселівської районної ради Цвіліховський Олександр Леонідович прийняв участь у обговоренні питання з депутатами та активом Зеленогаївської сільської ради, щодо добровільного об’єднання громади, на основі прийнятого рішення Чкаловської сільської ради від 20 грудня 2016 року.

 

  Чкалівська сільська рада пропонує створити громаду з центром у селі Чкалово. В обговоренні питання брали участь, депутат обласної ради Голота Юрій Васильович, депутати районної ради Богословський Віктор Анатолійович і Мельничук Олександр Павлович, голова Зеленогаївської сільської ради Лобач Лариса Володимирівна, голова Менчикурівської сільської ради Дзіневський Ігор Павлович.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Була обговорена низка фінансових та економічних питань, які виникнуть після створення ОТГ.  Одним із першочергових завдань яке треба буде вирішити після об’єднання – це фінансування шкіл, дитячих садочків, створення лікарні, пожежної станції, казначейства, поліції та інших необхідних структур у новоствореній громаді. Кожен із депутатів та присутніх висловили свою думку щодо раціональності створення громади, кожен має певний погляд на дану ситуацію, більше всього турбуються про те, щоб створення громади не вплинуло на погіршення життєвих умов мешканців даної території.  

 

  

  В ході обговорення було вирішено провести розмову з населенням, дізнатися їх ставлення щодо об’єднання громади, а також поцікавитись у колег з інших районів області, які перспективи та покращення отримало їх село від об’єднання в громаду та які фінансові ресурси надала держава. Більшість присутніх запропонували один із варіантів, а саме один район – одна громада. Дане питання буде поглиблено вивчене з фінансової точки зору та з перспективи розвитку і обговорене на території.

« повернутися до списку новин