Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Аграрії Веселівщини ознайомились з новаціями агробізнесу під час відкриття виставки «АгроТехСервіс-2018»

Переглядів: 471

Учора, 13 лютого, у виставковому центрі «Козак-Палац» Запорізької торгово-промислової палати відбулося урочисте відкриття 17-ої агропромислової спеціалізованої виставки «АгроТехСервіс-2018», в кому участь взяли представники понад 90 сільськогосподарських підприємств з різних регіонів України. Захід проводився за підтримки Запорізької облдержадміністрації, Комітету підприємців агропромислового комплексу при Торгово-промисловій палаті України, профільних відомств та асоціацій.

Від Веселівщини на заході були присутні голова районної ради Віктор Масалов, депутат обласної ради Юрій Голота, завідувач аграрного сектору райдержадміністрації Євген Грибачов, представники аграрних підприємств району (ТОВ «Деметра», ТОВ «Ентузіаст», ФГ «Династія», ТОВ «Володар»).

Експозиція виставки являла собою сільськогосподарську техніку, запасні частини, матеріали у сфері насінництва, рослинництва і селекції, добрив та засобів захисту рослин, послуги по транспортуванню, зберіганню та пакуванню продукції.

Невід’ємною частиною сучасних виставкових заходів – тематичні конференції, В2В-переговори, тренінги, майстер-класи. Відповідаючи сучасним тенденціям ринку, «Агротехсервіс-2018» створює не лише ефективний експопростір для презентації продукції, але й відкриває широкий дискусійний майданчик, знайомить з тенденціями ринку.

Відразу після урочистої церемонії відкриття виставки у конференц-залі виставкового центру відкрив роботу тематичний круглий стіл, присвячений законодавчим змінам та новаціям для аграріїв у 2018 році, практичному досвіду з питань виходу на ринки ЄС, програмам фінансування для агробізнесу. У дискусії беруть участь представники депутатського корпусу, обласних та районних державних адміністрацій, профільних асоціацій фінансових установ.

Завдяки насиченій діловій програмі виставка допоможе українським виробникам аграрної продукції та представникам суміжних галузей отримати нові знання, консультації експертів, провести зустрічі.

У перший день роботи виставки, 13 лютого об 11.00, відбулися два заходи: круглий стіл «Законодавчі зміни та новації для аграріїв» та практикум «Сільгоспвиробникам про зміни в податковому законодавстві 2018».

Сьогодні, 14 лютого, о 10.00 – початок ІІ науково-практичної конференції «Садівництво та ягідництво: від проектування до врожаю». Особливу увагу асоціація «УКРСАДПРОМ» планує приділити трьом питанням: сучасному стану розсадництва, технологіям живлення та захисту садів, практичним аспектам кредитування сільськогосподарських виробників.

14 лютого о 14.00 – семінар «Модель часникового бізнесу».

15 лютого о 10.00 – практикум «Побудова ефективної системи управління аграрним бізнесом».

Довідково: Режим роботи виставки: 13-14 лютого -  з 10.00 до 17.30, 15 лютого - з 10.00 до 15.00.

« повернутися до списку новин