Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Участь у серпневій конференції педагогічних працівників громади

Переглядів: 359

  18 серпня 2016 року у великому залі районного будинку культури відбулась серпнева конференція педагогічних працівників Веселівської об’єднаної територіальної громади за участю депутатів та фахівців районної ради.

  Під час пленарного засідання до присутніх педагогів звернувся депутат Веселівської районної ради, голова постійно діючої комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення та депутатської етики Федоров Олег Вікторович, який у авторському виступі висвітлив власний песимістичний погляд на оптимізацію мережі сільських шкіл та створення освітніх округів на прикладі власного життєвого досвіду, адже працюючи багато років в освіті та очолюючи майже 20 років поспіль навчальний заклад, йому було що сказати. Зокрема депутат вказав на 11 проблем малокомплектних закладів освіти, які стоять перешкодою для реалізації якісної освітньої політики у сільській місцевості. Яскавим підтвердженням сказаному слугувала цікава і змістовна презентація, яка вдало вирізнялася поміж інших.

  Досить болюче і актуальнее питання, підняте Федоровим О.В. під час засідання, освітня аудиторія сприйняла найбільш жваво і підтримала свого коллегу бурхливими оплексами. 

(завантажити виступ О.Федорова)

« повернутися до списку новин