Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

День Прапора України в районі

Переглядів: 416

  Сьогодні 23 серпня  в переддень 25-ї річниці Незалежності України та з нагоди Дня Державного Прапора України на площі біля головного адміністративного будинку району відбулось урочисте підняття однієї з головних державних символік нашої держави. На заході були присутні жителі та гості району, представники різних громадських та волонтерських організацій.

  Почесне місце на святі було відведене воїнам-учасникам антитерористичних операцій на Сході України, які є нашими земляками. До урочистостей долучився також голова районної ради Олександр Цвіліховський.

  Нагадаємо, що 23 серпня 2004 року Указом Президента України було встановлено святкування Дня Державного Прапора України на знак вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України. Під цим знаменом український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність.

  Церемонію підняття було доручено представнику Національної Гвардії України, бійцю АТО, жителю с. Новоуспенівка, Костянтину Левищенку та його сину Дмитру. Під звуки державного гімну України над площею піднявся великий державний синьо-жовтий стяг як символ свободи і незалежності, слави і відродження України.

           

 

           

 

« повернутися до списку новин