Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Не шукайте «чудес зцілення», шукайте хорошого спеціалізованого лікаря

Переглядів: 328

 

  Сьогодні Олександр Миколайович Колісник – не тільки депутат районної ради, а й сучасний ефективний управлінець, який, у першу чергу, завжди залишається гарним, високопрофесійним лікарем-хірургом.

  Починав Олександр Миколайович працювати після закінчення медичного училища фельдшером швидкої допомоги районної лікарні на Харківщині. Потім на нього чекало навчання у Запорізькому медичному інституті на факультеті педіатрії, інтернатура. А з 1988 року він у якості заступника головного лікаря починає трудову діяльність у Веселівській центральній районній лікарні, де вже через рік обіймає посаду головного лікаря.

  За цей час Олександр Миколайович прооперував не одного пацієнта, врятував не одне життя. Виявляючи компетентність та високий професіоналізм у своїй справі, лікар  постійно опікувався здоров’ям усіх жителів Веселівщини, при цьому залишаючись завжди досить скромною людиною.

  Крім того, вирішуючи проблему менеджменту в охороні здоров’я та дбаючи про ефективність адміністративної діяльності, головний лікар на початку 2000-х здобуває кваліфікацію магістра державного управління. Це дозволяє йому налагодити систему ефективного управління головним закладом охорони здоров’я у районі, яка сприяє розвитку всієї медичної галузі. 

  Незважаючи на цей непростий час, коли держава мало дбає про медицину, не виділяючи в достатньому обсязі кошти на утримання приміщення та штатних одиниць закладу, Олександр Миколайович знаходить можливість робити якісні ремонти у коридорах, кабінетах, палатах лікарні, шукати кваліфікованих фахівців та дороге медичне обладнання.

  Саме ця щоденна важка праця головного лікаря і стала основним стрижнем довіри громадян під час виборів у органи місцевої влади. Тому Олександр Миколайович вже вдруге обраний депутатом районної ради, є членом постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури, спорту, соціального захисту населення та депутатської етики.  І, не зважаючи на постійну зайнятість, намагається покращити життя громадян, дбаючи не лише про якість медичного обслуговування, а й зміцнення та збереження здоров’я усіх жителів району.

« повернутися до списку новин