Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

У ході 17-тої чергової сесії обласної ради було вирішено ряд найважливіших питань регіону

Переглядів: 368

Учора, 30 листопада, відбулась 17-та сесія Запорізької обласної ради 7-го скликання, яка проходила у режимі конструктивного діалогу всіх фракцій. Захід обласного рівня відвідав голова районної ради Віктор Масалов.

Спочатку депутати обласної ради виступили зі своїми зверненнями до зібрання щодо підтримки 3-го обласного телемарафону із збору коштів на користь учасників АТО, яких в Запорізькій області сьогодні налічується близько 12-ти тисяч, і родин, які втратили своїх батьків і синів (таких в Запорізькій області майже 150) та щодо звернення до Кабінету міністрів, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, в якому висувається пропозиція призупинити дію наказу Міністерств про заміну професій в службі «швидкої» терміном на чотири роки.

 

 

Потім було прийнято ряд кадрових питань, які стосувались призначення керівників. КП «Готель «Україна», КП «Облводоканал», КЗ «Обласний дошкільний психоневрологічний центр санаторного типу», КУ «Обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики», КЗ «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1», КЗ «Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат» №7 І-ІІ ступенів», КУ «Запорізьке обласне бюро судово-медичної експертизи, КУ «Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер» та звільнення директора КП «Автогосподарство».

Також депутати підняли питання знищення промислових підприємств і підвищення рівня інфляції в Україні, необхідності виконання судових рішень, роз’яснення ситуації із можливим забрудненням навколишнього середовища у Запорізькій області та щодо виділення коштів на потреби запорізької медицини.

Крім того, свої вимоги щодо повернення близько 15-ти мільйонів гривень заробітної плати озвучили в сесійній залі працівники Заводу високовольтної апаратури. Тепер обласна рада має всі підстави звернутись до правоохоронних і контролюючих органів. Але це питання залишається на контролі керівництва і депутатського корпусу Запорізької облради.

Але одним з найважливіших питань, розглянутих під час 17-ї сесії,  стосувалось бюджету на 2018 рік. Депутати Запорізької обласної ради ухвалили базові показники бюджету на наступний рік. «За» документ проголосували 54 депутати обласної ради. Тож, Запорізька область «з бюджетом» ще за місяць до початку нового фінансового року.

Загальний фінансовий ресурс в обласному бюджеті – 2018 заплановано на рівні 10,08 млрд. грн.Це на 34% більше, ніж було передбачено в базову бюджеті 2017 року.

 

 

 

« повернутися до списку новин