Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

На 24 позачерговій сесій депутати прийняли усі питання порядку денного

Переглядів: 400

У вівторок, 31 жовтня, відбулась 24 позачергова сесія районної ради під головуванням очільника Віктора Масалова. У роботі пленарного засідання взяло участь 19 депутатів, представники райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники правоохоронних органів, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

Традиційно депутати вносили зміни до рішення районної ради від 22.12.2016 № 29 „Про районний бюджет на 2017 рік” та програм районної ради щодо підтримки функціонування загальноосвітніх навчальних закладів та закладів охорони здоров’я, розташованих на території Веселівського району на 2017 рік, відшкодування витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним та автомобільним транспортом загального користування у приміському та дальньому сполученні, за надані послуги зв’язку та за проїзд один раз на рік автомобільним, залізничним транспортом особам, постраждалим від аварії на ЧАЕС 1-2 категорії на 2017 – 2021 роки, удосконалення системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю у Веселівському районі на 2013-2017 роки, ремонтуа будівництва, реконструкції об'єктів інфраструктури Веселівського району на 2017 рік та Програми підвищення якості та ефективності виконання управлінських функцій місцевих органів виконавчої влади Веселівського району на 2016-2017 роки.

У ході цієї сесії депутати також прийняли і затвердили рішення, що стосувались передачі та оренди комунального майна,  результатів спеціальної перевірки Масалова В.В., встановлення надбавки та делегування повноважень голові районної ради.

Крім того, було затверджено план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчого апарату районної ради на 2018 рік, план роботи та штатний  розпис Веселівської районної  ради на 2018 рік.

Активну участь в обговоренні питань порядку денного сесії взяли депутати: Гридасов В.А, Федоров О.В, Дук О.М та інші.

Під час обговорення деяких питань виникали депутатські дискусії. Але, у результаті, завдяки плідній роботі постійних комісій районні обранці заслухали та прийняли рішення по усім 17 питанням порядку денного.

 

 

 

« повернутися до списку новин