Веселівська районна рада

Минулої суботи матвіївці відсвяткували ювілей села

Переглядів: 672

У суботу, 21 жовтня, відбулось гучне гуляння в селі Матвіївка. Жителі та гості села відзначили декілька знакових подій: 175-річчя населеного пункту, 160-річчя місцевого храму, 120 років від дня заснування сільської бібліотеки та 45-річчя заснування середньої школи, а ще 74-ту річницю з дня визволення села від німецько-фашиських загарбників.

З вітальним словом до присутніх звернулися сільський голова Юрій Кучеренко, голова районної ради Віктор Масалов. З місцевим краєзнавцем Валентиною Миколаївною Шаліною, яка провела для присутніх невеликий екскурс в минуле населеного пункту, гості свята поринули на початок минулого століття – в роки становлення Матвіївки.

 

Не зважаючи на те, що святкування були організовані власними силами сільської ради та місцевих аматорів, гуляння вдалися на славу. Роздинкою урочистостей став виступ народного фольк-ансамблю «Рябинушка»; своє слово в святкуванні сказала і молодь, яка представила на розсуд глядачів молодіжний реп та театральні постановки.

Поки аматори розважали гостей музичними вітаннями, у центрі села було організовано виїзну торгівлю, під час якої було влаштовано частування шашликом, безкоштовною польовою кухнею (каша та "100 грамів"). Місцеві мисливці безкоштовно пригощали бажаючих шурпою, приготованою на місці у великому казані, а сільрада пропонувала дорослим відзначити свято шампанським та тортом.

Гучними оплесками відреагували жителі та гості заходу на слова голови районної ради, який привітав усіх зі святом від імені Народного депутата України Сергія Валентирова, завдяки якому матвіївська малеча безкоштовно розважалась на батутах, надувній гірці та ласувала солодкою ватою і поп-корном.

Гуляння завершились пізно ввечері святковою дискотекою для молоді.« повернутися до списку новин