Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Вітання депутату

Переглядів: 383

Депутатський корпус та виконавчий аппарат Веселівської районної ради вітають з Днем народження депутата Запорізької обласної ради

ГОЛОТУ Юрія Васильовича,

який він святкує, 16 березня!

 

Шановний Юріє Васильовичу!

 

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків, свідченням Вашої державницької позиції у справі служіння українському народові.

Ваші високі особисті якості, відповідальність і самовідданість в оновленні Української держави уособлюють в собі високий рівень далекоглядного політика, для якого найвищими критеріями є честь і гідність.

Тож нехай постійними супутниками у житті будуть мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість. Нехай доля буде завжди прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів, колег, партнерів. Нехай у Вашому серці не згасає вогник любові до рідної землі, а любов, що Ви віддаєте людям, повернеться до Вас сторицею.

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров'я, невичерпності життєвих сил, натхнення та наснаги у здійсненні великих звершень на благо нашої Батьківщини.

 

 

З повагою,

Голова Веселівської районної ради                 О.Л.Цвіліховський

« повернутися до списку новин