Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

БУДНІ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 468

  Енергійна, активна, працелюбна… 

  Такими словами можна розпочати коротку розповідь про  депутата Веселівської районної ради сьомого скликання, члена постійної комісії  з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення та депутатської етики - Мирошниченко Юлію Геннадіївну.

   Її депутатська діяльність тісно переплітається з  добросовісним і бездоганним виконанням обов’язків заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення, лікаря-педіатра Веселівського ЦПМСД.

  Будучи депутатом особливу увагу приділяє багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, ветеранам та людям похилого віку. Напередодні річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників  разом з іншими депутатами районної ради відвідала учасників бойових дій  Другої світової війни та мала нагоду вручити  сертифікати на отримання грошової допомоги за рахунок коштів районного бюджету та ювілейну медаль від Президента України «70 років Перемоги над нацизмом».

  Особливо турбує Юлію Геннадіївну питання надання кваліфікованої первинної медичної допомоги населенню нашого району. Для цього вона з багатьма депутатами районної ради  відстоює інтереси Центру первинної медико-санітарної допомоги та медичного забезпечення мешканців нашого району.

  За звітний період до Юлії Геннадіївни звернулось 18 мешканців з особистих питань. Було надано матеріальну допомогу на тривале лікування 4 жителям Веселівського району.

  Турбує Юлію Геннадіївну і питання надання житла молодим лікарям нашого району, але говорити про результат ще немає можливості. 

   У подальшій роботі вона сподівається на допомогу та підтримку мешканців району і депутатського корпусу в вирішенні проблемних питань території.

« повернутися до списку новин