Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Робоча поїздка у с. Менчикури

Переглядів: 379

  Цього тижня голова районної ради Олександр Цвіліховський здійснив робочу поїздку на територію Менчикурівської сільської ради щодо вивчення стану готовності навчальних закладів району до осінньо-зимового періоду та проблем території. З цією метою очільник району відвідав освітні навчальні заклади, що знаходяться на території сільради.

  У КЗ «Менчикурівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» увагу Олександра Леонідовича привернули підготовчі роботи до встановлення спортивного майданчика зі штучним покриттям біля будівлі школи. За словами директора закладу Тетяни Ногорної, залишилось самостійно завести і засипати під основу ще кілька тон щебню, а далі монтажні роботи продовжить підрядчик. Наразі підготовчими роботами разом з директором школи займається і депутат районної ради Олександр Мельничук.

  Також керівник ЗНЗ показала голові райради навчальні кабінети, спортивний зал, їдальню. У закладі тривають роботи по оновленню шкільних парт і стільців, що переважно відбувається завдяки старанням батьків. Поступово завдяки спонсорській допомозі на вікнах з’являються жалюзі. Окремо на черзі стоїть вирішення проблеми заміни вмивальників для учнів та встановлення крану-фонтану для подачі питної води.

  ДНЗ «Зайчик» зустрів очільника району у повній готовності до холодних часів. Працівники закладу дякують у цьому родині Васьковських, які допомогли зробити якісний ремонт приміщень. Але, як зазначила в.о.завдіуючої дитячого садка Тетяна Кузьміна, все ж на сьогодні стоїть проблема ремонту крівлі, яка протікає у деяких місцях, та асфальтного покриття алей на подвір’ї.

          

« повернутися до списку новин