Веселівська районна рада

Голова районної ради взяв участь у засіданні колегії райдержадміністрації

Переглядів: 503

29 березня у великому залі засідань районної ради відбулась колегія Веселівської райдержадміністрації. У засіданні взяли участь члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голова районної ради Віктор Масалов, депутати районної ради Олександр Колісник, Юрій Нежурко, представники податкової інспекції, рятувальної служби, медичної галузі району та органів місцевого самоврядування.Згідно порядку денного першим заслухали виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Веселівського району за 2017 рік. Доповідала в.о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі та з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації Анастасія Котлярова.

Наступним обговорювався стан розрахунків за оренду земельних часток (паїв) з орендодавцями за 2017 рік. Доповідачем виступив начальник відділу агропромислового розвитку РДА Євген Грибачов.

Про виконання Закону України «Про державну службу» проінформувала Неля Рудова, начальник відділу кадрової роботи апарату РДА.

Також перед присутніми виступила начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Марія Старкова-Бєлікова, яка доповіла про результативність заходів з профілактики правопорушень і забезпечення громадської безпеки на території Веселівського району у 2017 році. Доповнив виступ начальника юрвідділу начальник Веселівського відділення поліції Мелітопольського ВП ГУНП у Запоірзькій області Віталій Куцак.

Наступним питанням колегії стали результати обстеження об’єктів соціальної інфраструктури району щодо забезпечення надійності та безпеки їх експлуатації. Доповідала начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олена Кіяшко, виступ якої доповнили в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Юлія Дяченко та начальник Веселівського районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області Олександр Баша.

Начальник загального відділу апарату РДА Ольга Віхляєва ознайомила присутніз зі станом роботи зі зверненнями громадян в Веселівській районній державній адміністрації за підсумками 2017 року та перспективами на 2018 рік.

Окремо заслухали питання про стан розвитку архівної справи та завдань щодо формування Національного архівного фонду в районі у 2018 році. За даним питанням виступили начальник архівного відділу РДА Людмила Гудкова, староста сіл Гоголівка і Мусіївка Людмила Петрів, Менчикурівський сільський голова Ігор Дзіневський та начальник відділу агропромислового розвитку РДА Євген Грибачов.

Завершив засідання та підвів підсумки колегії голова районної державної адміністрації Іван Мігуля. По всіх питаннях колегією РДА було прийнято відповідні рішення.« повернутися до списку новин