Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Депутат Веселівської районної ради

Переглядів: 428

Ольга Миколаївна Дук народилася 6 серпня 1966 року в селі Павлоград. Після закінчення школи, у 1983-1984 рр. навчалася у педагогічному класі при ЗОШ № 78 м. Запоріжжя, закінчила з відзнакою, отримала спеціальність вихователя  і за розподілом поїхала працювати в село Таврія.

З 1984 по 2001 рік  працювала  вихователем ДНЗ «Орлятко», у 1997 році – закінчила з відзнакою  Запорізьке педагогічне училище № 1 за спеціальністю «Дошкільне виховання», кваліфікація - вихователь в дошкільному закладі.

З 2010 по 2015 навчалася у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького, здобула ступінь спеціаліста за спеціальністю «Початкова освіта».

Вона закохана у те, чим займається. Адже попри досить важку й виснажливу роботу, не просто викладає предмет, а намагається всіма можливими способами зацікавити своїх учнів, прищепити їм любов до рідної України. Її уроки не залишають байдужими в класі жодної дитини: вони люблять і загадки складати, і ребуси розгадувати, і… скільки ще можна перелічувати! А скільки безсонних ночей проведено над учнівськими зошитами! Та мабуть, головнішим у роботі Ольги Миколаївни  є те, що вона щедро вливає в душі своїх вихованців любов до життя, віру в світле майбутнє, вчить жити за золотим правилом моралі: «Стався до людей так, як хотів би, щоб ставились до тебе». І сама своєю працелюбністю, своєю відповідальністю дає приклад всьому молодому поколінню.

Виконує обов’язки голови профспілкового комітету ППО КЗ «Таврійська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів», нагороджена грамотами Веселівської районної організації профспілки працівників освіти  за багаторічну плідну працю та досягнуті успіхи у професійній діяльності.

 З  2012 року голова громадської організації  «Берегиня  - 2012» селища  Таврія, за цей час громада реалізувала два проекти «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» - «Покращення умов навчального процесу. Капітальний ремонт приміщення комунального закладу «Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселівської районної ради Запорізької області» по вулиці Шкільна, 1 села Таврія Веселівського  району Запорізької області шляхом заміни віконних блоків на металопластикові»  та проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ» - «Інноваційні енергоефективні заходи в КЗ «Таврійська ЗОШ І –ІІІ ступенів» с. Таврія Веселівського району Запорізької області. Капітальний ремонт системи опалення з влаштуванням електроакумуляційного обігріву».

Громадську організацію «Берегиня» нагороджено подякою голови Запорізької обласної ради за активну участь у Проекті Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ».

Була депутатом Таврійської сільської ради з 2006-2009 рр.

З листопада  2015 р. – депутат Веселівської районної ради сьомого скликання. Секретар комісії з питань освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури, спорту, соціального захисту населення та депутатської етики.

Запитуючи у Ольги Миколаївни, чи не важко, адже крім роботи і сім`я, і суспільне життя, і домашні турботи та скрізь лад - щиро посміхаючись, відповідає словами Ліни Костенко «Я вибрала долю сама. І що зі мною не станеться - у мене жодних претензій нема до Долі – моєї обраниці».

« повернутися до списку новин