Веселівська районна рада

Звіт депутата Веселівської районної ради сьомого скликання Масалова Віктора Володимировича

Переглядів: 384

Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» представляю свій звіт як депутат Веселівської районної ради за 2016 рік.
      Депутат районної ради - це, перш за все, представник інтересів територіальної громади, який бере активну участь у здійсненні місцевого самоврядування, робить все можливе аби покращити життя соціальних верств і конкретних громадян.

Свою депутатську роботу у звітному році я намагався побудувати різнопланово і багатопрофільно. Як вийшло насправді, – судіть і оцінюйте самі, шановні виборці.

В роботі сесій районної ради намагався через депутатські запити, запитання донести до районної влади ті проблеми, з якими стикаються мої виборці – жителі с. Матвіївка.

В районній раді очолюю постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів та адміністративно-територіального устрою. На засіданнях комісії, при розгляді документів, які пізніше затверджувались на сесіях районної ради, вносив свої зауваження, доповнення, пропозиції з тим, щоб кожний з цих документів дав можливість нашим людям мати інтерес до життя і праці.

За звітний період мною проведено 18 прийомів громадян з особистих питань та прийнято 59 осіб, у тому числі з питань:

  • юридична допомога – 9;
  • скарга на органи влади та місцевого самоврядування – 14;
  • пропозиції органам влади та місцевого самоврядування – 3;
  • працевлаштування – 1;
  • матеріальна допомога – 32.

Проведено 2 виїзних прийоми громадян в с. Матвіївка, смт. Веселе, 2 розширених прийоми за участю депутата Запорізької обласної ради Голоти Ю.В.

Хочу вас запевнити, що в подальшій своїй діяльності і надалі намагатимусь приділяти максимум уваги найскладнішим проблемам сьогодення, втілювати в життя поставлені переді мною завдання, прислухатися до побажань виборців та прикладу всіх зусиль до їх вирішення.« повернутися до списку новин