Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Звіт депутата Веселівської районної ради сьомого скликання Масалова Віктора Володимировича

Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» представляю свій звіт як депутат Веселівської районної ради за 2016 рік.
      Депутат районної ради - це, перш за все, представник інтересів територіальної громади, який бере активну участь у здійсненні місцевого самоврядування, робить все можливе аби покращити життя соціальних верств і конкретних громадян.

Свою депутатську роботу у звітному році я намагався побудувати різнопланово і багатопрофільно. Як вийшло насправді, – судіть і оцінюйте самі, шановні виборці.

В роботі сесій районної ради намагався через депутатські запити, запитання донести до районної влади ті проблеми, з якими стикаються мої виборці – жителі с. Матвіївка.

В районній раді очолюю постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів та адміністративно-територіального устрою. На засіданнях комісії, при розгляді документів, які пізніше затверджувались на сесіях районної ради, вносив свої зауваження, доповнення, пропозиції з тим, щоб кожний з цих документів дав можливість нашим людям мати інтерес до життя і праці.

За звітний період мною проведено 18 прийомів громадян з особистих питань та прийнято 59 осіб, у тому числі з питань:

  • юридична допомога – 9;
  • скарга на органи влади та місцевого самоврядування – 14;
  • пропозиції органам влади та місцевого самоврядування – 3;
  • працевлаштування – 1;
  • матеріальна допомога – 32.

Проведено 2 виїзних прийоми громадян в с. Матвіївка, смт. Веселе, 2 розширених прийоми за участю депутата Запорізької обласної ради Голоти Ю.В.

Хочу вас запевнити, що в подальшій своїй діяльності і надалі намагатимусь приділяти максимум уваги найскладнішим проблемам сьогодення, втілювати в життя поставлені переді мною завдання, прислухатися до побажань виборців та прикладу всіх зусиль до їх вирішення.

« повернутися до списку новин