Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Постійні комісії розпочали підготовку до пленарного засідання чергової сесії

Переглядів: 361

16 червня відбулось спільне засідання постійних комісії районної ради з питань промисловості, розвитку агропромислового комплексу, лісового господарства, екології, природних ресурсів і транспорту та з питань спільної (комунальної) власності, побутового і торгівельного обслуговування населення під головуванням Сергія Волкова та Георгія Дундука за участю депутата обласної ради Юрія Голоти та голови районної державної адміністрації Івана Мігулі.

 

 

На порядок денний засідання було винесено 9 питань. Крім того, до районної ради надійшли листи та клопотання, які потребували детального вивчення.

 

 

Депутати районної ради уважно вивчили звернення депутатів Михайлівської районної ради до Верховної Ради України, народного депутата України С.В. Валентирова щодо недопущення прийняття закону про ринковий обіг земель сільськогосподарського призначення в Україні. Після обговорення даного питання було прийнято рішення підтримати  звернення та винести його на розгляд пленарного засідання.

 

 

Особливу увагу депутати надали вирішенню питань які пов’язані з передачею та відчуженням комунального майна районної ради. В ході обговорення було прийнято рішення щодо при зупинки відчуження майна до створення громад.   

Усі питання депутати розглянули та прийняли по ним відповідні рішення.

 

« повернутися до списку новин