Веселівська районна рада

Шановні адвокати Веселівського району!

Переглядів: 441

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Веселівської районної ради щиросердно вітаю вас з професійним святом – Днем адвокатури!

У наш час адвокат несе на собі підвищену відповідальність у захисті прав та свобод громадян, його праця є надзвичайно важливою як для суспільства в цілому, так і для кожної окремої людини, права якої було порушено.

Бажаю Вам успіху та наснаги у роботі, щоб Ваша праця завжди була вшанованою і оціненою суспільством, а держава надавала достатні умови та гарантії для належного ведення професійної діяльності!

Бажаю вам, адвокати Веселівщини, нових професійних звершень, відданості, натхнення та успіхів у вашій нелегкій справі – справі захисту конституційних прав і свобод громадянина, забезпечення кожної людини кваліфікованою правовою допомогою. Мудрості вам, рицарі права, мужності й витримки у відстоюванні справедливості, неупередженості і непохитності, вірності ідеалам правди.

Нехай зігрівають ваше серце людське визнання і вдячність, любов і доброта, а ваш професіоналізм, компетентність, послідовність та рішучість стануть запорукою плідної роботи, зразком служіння благородній меті – становленню та розвитку Української держави.

Від усієї душі бажаю вам невичерпної енергії і оптимізму, міцного здоров’я душевного тепла і сімейного затишку.

 

З повагою

голова районної ради Віктор Масалов« повернутися до списку новин