Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Особиста подяка та цінний подарунок від народного депутата

Переглядів: 538

  Приємну місію виконали представники депутата Верховної Ради України Сергія Валентирова під час дванадцятого пленарного засідання районної ради сьомого скликання.

  Помічниця народного депутата Тетяна Бутилкіна вручила особисту подяку та іменний годинник  від Сергія Васильовича Валентирова головному бухгалтеру Гоголівської сільської ради Олексію Кушніру з нагоди зайнятого ІІІ місця у Другому чемпіонаті світу з мас-реслінгу, в якому брали участь 32 країни світу. Під час вручення Тетяна Геннадіївна назвала Олексія Костянтиновича «найспортивнішим бухгалтером Веселівського району» та побажала йому нових перемог і досягнень у спорті.

  У відповідь на приємний сюрприз бронзовий чемпіон Веселівщини подякував за подарунок народному депутату, а також коротко розповів присутнім, як він ішов до цієї перемоги. У своєму спортивному досягненні Олексій дуже вдячний депутату районної ради Віктору Малову, який надав значну фінансову допомогу та особисту підтримку в період підготовки та поїздки на чемпіонат світу.

  Момент вручення цінного подарунка та вдячної промови зірвав овації усіх присутніх на дванадцятому пленарному засіданні.

Організаційний відділ районної ради

« повернутися до списку новин