Веселівська районна рада

Відбувся звіт депутата Веселівської районної ради Мігулі І.І.

Переглядів: 404

Сьогодні, 12 грудня, в приміщення Таврійської сільської ради, відбувся звіт депутата Веселівської районної ради Мігулі Івана Івановича про свою роботу.

Виконуючи депутатські обов’язки, Іван Іванович прийняв участь у вирішенні питання щодо ремонту опалювальної системи  школи в с. Веселе, яке стоїть на особистому контролі депутата.

З метою вирішення питання ремонту повністю зруйнованого дорожнього покриття по центральній вулиці села Веселе, Іван Іванович неодноразово підіймав це питання на обласному рівні. Як результат –проведений капітальний ремонт дороги.

Стосовно ДПДГ «Соцземлеробство», Іван Іванович зазначив, що листування з інститутом олійних культур НААН не було результативним. Для вирішення проблемного питання, яке виникло в зазначеному підприємстві, депутатом районної ради проведена зустріч з губернатором Запорізької області. Також у вирішенні даного питання прийняв участь Народний депутат України Валентиров С.В.  

Іван Іванович, як депутат районної ради та як голова Веселівської районної державної адміністрації, надає матеріальну допомогу громадянам, які опинилися в скрутних життєвих умовах.

В планах на майбутнє у депутата, як розвиток території від якої його обрано, так і всіх територій району.

 

 

Веселівська районна рада « повернутися до списку новин