Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Голова районної ради провів особистий прийом громадян

Переглядів: 416

  Відповідно до затвердженого графіка 06 вересня 2016 року у приміщенні Новоуспенівської сільської ради голова районної ради Олександр Цвіліховський провів особистий прийом громадян.

  На прийом записалося 9 осіб. Серед проблемних моментів, які піднімалися громадянами були питання щодо пільгових перевезень для пенсіонерів, благоустрою місцевого кладовища, організація вивезення сміття, ремонт доріг.

  Очільник району надав роз’яснення громадянам та порекомендував звернутися до відповідних установ, які займаються безпосереднім вирішенням деяких питань. Зокрема, питання благоустрою кладовища вирішується на рівні сільської ради, і з ним необхідно звертатись, в першу чергу, до депутатів по вулицях. Кошти на вирішення цієї проблеми повинна виділяти сільрада.

  «Щодо пільгових перевезень, - пояснив О.Цвіліховський, - то до кінця цього року бюджетом держави не передбачено виділення субсидій на безкоштовні проїзди в межах району для громадян пільгових категорій. Про виділення коштів із місцевого бюджету на вирішення питання ми говорити не можемо, адже на сьогодні першочерговою стоїть проблема забезпечення медичного обслуговування жителів району. Тому необхідно звернутись до депутата Верховної Ради Сергія Валентирова з листом щодо включення даного питання в формування держбюджету на 2017 рік».

  Також у ході прийому піднімалося питання реалізації проекту щодо капітального ремонту водопровідної системи сіл Новоуспенівка та Новоіванівка. Так, голова районної ради зазначив, що найближчим часом відбудеться розгляд необхідної документації в області. Тоді, можливо, вже у наступному році буде встановлено нову водонапірну башту у селі Новоіванівка та повністю замінено водопровідну систему обох населених пунктів сільської ради.

  Окремо Олександр Леонідович зупинився на ремонті асфальтного покриття по вулиці Миру, яке планується замінити найближчим часом, та вивезенні сміття з трьох сіл: Новоуспенівка, Новоіванівка та Матвіївка. За словами очільника району, район має домовленості з цього питання із селищним головою П.Кіяшком. Як тільки селищна територіальна громада придбає новий спеціально обладнаний автомобіль, жителі усього району зможуть за окрему фіксовану плату вирішити проблему вивезення побутового сміття.

  Решту питань, які порушувались під час зустрічі, взяті під особистий контроль головою районної ради та надані ним відповідні доручення щодо їх вирішення.

   

Організаційний відділ

« повернутися до списку новин