Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Герої не вмирають

Переглядів: 465

  Українська історія завжди відзначалась трагічністю її сторінок. На жаль, і сьогодні ми не можемо сказати, що важкі часи залишились у минулому. Вже третій рік над Україною нависає чорна хмара війни. Але найстрашнішим є те, що під цією хмарою гинуть наші земляки – сини України. Веселівщина за цей період втратила вже трьох своїх захисників, одним з яких є Володимир Дубінін – житель с. Білоріцьке (тепер с. Мала Михайлівка), який загинув на Сході України у грудні 2014-го.

  Напередодні ювілейної дати Незалежності України на Батьківщині загиблого було проведено урочисте відкриття меморіальної дошки воїна АТО, яка відтепер щоранку зустрічатиме учнів КЗ «Білоріцька ЗОШ І – ІІІ ст.» біля входу у школу.

  На урочистостях, присвячених цій жалобній події, були присутні голова і депутати Веселівської районної ради: Олександр Цвіліхоський, Олег Федоров, Ліана Гулак.

  З урочистою промовою до присутніх звернувся директор КЗ «Білоріцька ЗОШ І – ІІІ ст..» О.В.Федоров, який зазначив, що втрата випускників школи є надто болючою, і висловив співчуття матері загиблого воїна.

  Під акапельний супровід пісні «Пливе кача» у виконанні місцевих аматорів кращий друг і воєнний побритим загиблого відкрили меморіальну дошку Володимиру Дубініну.

  З почуттям глибокої вдячності за безстрашність та героїзм односельчанина учні школи читали вірші та вшанували його пам’ять хвилиною мовчання. Отець Василь відслужив заупокійну панахиду та освятив меморіальну дошку.

  Після урочистої церемонії голова районної ради разом з іншими учасниками заходу відвідав могилу загиблого воїна на сільському кладовищі, став учасником поминального молебню та особисто поклав квіти на могилу воїна.

  Мати покійного була дуже зворушена увагою до пам’яті її сина і подякувала усім за організовану подію.

  Сьогоднішнє відкриття меморіальної дошки – це ще одне підтвердження того, що Герої не вмирають. Вони живуть у пам’яті вдячного народу, вони поряд з нами у назвах шкіл, у бюстах і пам’ятниках, меморіальних дошках. Відкриваючи меморіальну дошку нашому герою, ми вшановуємо світлу пам’ять всіх, хто віддав життя за свій народ і Батьківщину, за нас з вами.

   

 

   

 

« повернутися до списку новин