Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Шановні жителі Веселівського району!

Переглядів: 307

Сьогодні минає 32 роки від дня Чорнобильської катастрофи, яка озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах. Чорнобиль продемонстрував могутність і, водночас, безсилля людини. Ще раз довів, що можливості людського розуму великі, але за умови певної відповідальності за дії і вчинки. Чорнобильська трагедія – жорстке і безкомпромісне попередження людству.

Страшна аварія на атомній електростанції розділила нашу епоху на «до» і «після». Наслідки катастрофи мали планетарні масштаби: величезні території були забруднені радіацією, десятки тисяч громадян було переселено у безпечні місця з прип’яті до інших районів.

Завдяки мужності і героїзму тисяч ліквідаторів були усунені наслідки аварії на ЧАЕС. Мешканці нашого району також були учасниками ліквідації наслідків цієї жахливої події.

Чорнобиль практично торкнувся кожного з нас – хвороби, скалічені долі наших рідних, близьких і зовсім невідомих людей, хто ліквідовував наслідки аварії. Чорнобильські дзвони лунають над нами – і того відлуння вистачить ще на одне покоління. Тож, будьмо пильними і милосердними!

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Низько вклоняємось перед людським подвигом, відвагою ліквідаторів нашого району, які не думали про нагороди, відзнаки, не ховалися за спини товаришів, навіть почасти не усвідомлювали, на яку особисту небезпеку наражаються. Вічна вдячність живим, і світла пам’ять загиблим!

Відлуння біди стихне ще не скоро. Її наслідки ще відчують на собі і майбутні покоління. Проте, ми з оптимізмом дивимось у майбутнє, будемо вчитися на помилках, робитимемо все можливе, аби подібне ніколи не повторилося.

Ми у вічному боргу перед тими, хто ціною свого здоров’я і свого життя врятував усіх нас, країну, людство від ядерного вогню, виконавши найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і рідним народом.

Шановні ліквідатори!

Щиро бажаю всім Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Нехай сонце зігріває Вас своїм теплом ще багато-багато років та завжди поруч з Вами буде людська подяка і Ваші добрі справи!

Хай ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій.

 

З повагою

Віктор Масалов, голова районної ради

« повернутися до списку новин