Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Дорогі жителі сіл Новоуспенівка та Запоріжжя!

Переглядів: 380

 

  День села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селі з особливим його колоритом, традиціями і славною козацькою історією.  

  Сільська влада, депутатські корпуси сільрад прикладають максимальні зусилля для того, щоб ваші села нарешті стали на шлях розвитку, змінювалися, зростали їх економічний та культурний потенціал. Усі досягнення, якими багаті Новоуспенівка та Запоріжжя, складаються з щоденної праці, знань і талантів їх мешканців. У такі свята, як День села, кожен відчуває себе частиною великої родини. Усі мешканці мають об'єднатися у любові до своєї малої Батьківщини, працювати і жити для її добра, допомагати тим, хто цього потребує.

  Дорогі новоуспенівці та запорожці, у ці святкові дні від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради та від себе особисто щиро вітаю з вашими іменинами. Бажаю вам, перш за все, миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій на благо Батьківщини. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких. Божого вам благословення!

  А вашим селам – процвітання, стабільності та розвитку. Бути і надалі вічно молодими, квітучими і красивими селами, де життя кожної людини, кожної родини наповнюється теплом, радістю і надією на краще!

 

 

З повагою,

голова районної ради             Олександр Цвіліховський

« повернутися до списку новин