Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Депутати вирішують питання пасажирських перевезень

Переглядів: 440

  Оперативно відреагувала районна рада на звернення жителів села Новоолександрівка Веселівського району щодо організації транспортного сполучення між їх селом та райцентром. Увесь минулий навчальний рік між населеними пунктами курсував маршрутний автобус, і жителі села могли приїхати в селище, щоб вирішити різноманітні соціально-побутові проблеми, а школярі – на навчання в районну гімназію та аграрний ліцей. Із закінченням навчальних занять, у травні, перевезення закінчились, так як для перевізника вони стали неприбутковими.

  Для забезпечення стабільного підвозу дітей та мешканців села до смт Веселе перевізник звернувся до селищної ради, де йому було обіцяно допомогу, яку фактично так і не було надано.

  Після звернення до районної ради проблему було вирішено. За сприяння голови районної ради Олександра Цвіліховського, депутата районної ради Олександра Косарєва, який тримає це питання на контролі, та особистої підтримки народного депутата  України Сергія Валентирова жителі Новоолександрівки можуть тепер доїхати до Веселого щодня о 07.10 год.

  У разі збільшення кількості пасажирів буде організовано додатковий рейс для підвезення дітей у зворотному напрямку.

  Крім того, як повідомлялось раніше, проблемою транспортного перевезення цікавляться і жителі села Запоріжжя, які бажають, щоб пасажирський транспорт заїжджав і до них у село. З цією метою понад місяць тому мешканці села самостійно ремонтували дороги у центрі і встановили власними силами автобусну зупинку, яка з’явилась з допомогою народного депутата України Сергія Валентирова.

  Під час зустрічі очільник району О.Цвіліховський і депутат районної ради О.Косарєв обговорили і це питання. В результаті Олександр Олексійович надав графік заїзду маршрутного автобусу до с. Запоріжжя:

  • у напрямку смт Веселе – щодня о 07.40, 09.10 год.
  • у напрямку м. Мелітополь – щодня о 10.15, 16.15 год.

« повернутися до списку новин