Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

В області відбулась 15 позачергова сесія

Переглядів: 423

Учора, 27 вересня, відбулась 15 позачергова сесія Запорізької обласної ради сьомого скликання, участь у якій взяли голова районної ради Віктор Масалов та голова райдержадміністрації Іван Мігуля.

 

 

Почали депутати пленарне засідання вирішенням кадрових питань, питання забезпечення водою жителів частини міста Запоріжжя, Вільнянського, Новомиколаївського й Запорізького районів. 

 

Крім того, у ході засідання було прийнято рішення з комунальних питань та затверджено ще низку подібних питань, які дадуть змогу об`єднаним територіальним громадам розвиватись.

На завершення засідання голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак прокоментував результати роботи 15-ї позачергової сесії облради і наголосив, що найближчим часом підпише розпорядження про скликання чергового засідання на 9 жовтня.
 

-         Питання, які сьогодні були винесені на розгляд позачергової сесії, потребували негайного вирішення, і я дякую депутатам за те, що вони взяли участь у засіданні сесії та підтримали проекти рішень, які стосувалися перерозподілу бюджетних коштів на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, на придбання шкільних автобусів  для чотирьох районів області, медичного обладнання, на підтримку талановитої учнівської молоді, а також на розвиток територій. Ті, питання, які не знайшли підтримки депутатів сьогодні, будуть розглянуті на черговій сесії, яку я планую скликати на 9 жовтня, - наголосив Григорій Самардак.
Він також закликав депутатів мислити за державницьким принципом і зосередити увагу на підготовці до проекту бюджету Запорізької області на наступний рік.
-         Хочу нагадати вислів Черчилля про те, чим відрізняються політики від державників: державники думають про майбутнє держави, а політики – про майбутні вибори. Я вважаю, що в залі обласної ради завжди панувала стала робота, і депутати завжди вміли об’єднуватися заради вирішення дуже важливих, нагальних, сьогоденних питань задля розвитку Запорізького краю. Вважаю, що цей принцип  повинен панувати  й надалі, - підбив риску Григорій Самардак.

 

Джерело: Запорізька облрада

 

 

« повернутися до списку новин