Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Веселівщина відзначила 73-тю річницю перемоги над нацизмом у Європі

Переглядів: 476

8 – 9 травня у всіх населених пунктах Веселівського району пройшли урочисті заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Європі. Біля пам’ятних меморіалів Другої світової війни жителі Веселівщини вшанували пам’ять про загиблих у 1939 – 1945 роках та поклали квіти до пам’ятників і на братські могили.

Також у ці дні жителі району привітали з річницею перемоги тих ветеранів, учасників бойових дій, вдів, дітей Другої світової війни, які дожили до наших днів.

Відбувся пам’ятний мітинг і в смт Веселе. 9 травня Центральна вулиця селища зібрала на урочисту ходу своїх жителів та гостей. Організатором заходу стала Веселівська селищна рада. Мітинг відбувся за участю керівництва району та Веселівської громади, депутатів районної та селищної рад, колективів закладів освіти, охорони здоров’я, установ, організацій, підприємств Веселівської громади, представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, жителів та гостей селища.

Урочиста хода розпочалась від головної адміністративної будівлі району і завершилась біля центрального меморіального комплексу, присвяченому Другій світовій війні та перемозі в ній.

У ході мітингу з вітальними промовами до присутніх звернулися голова селищної ради Петро Кіяшко, голова районної ради Віктор Масалов, голова райдержадміністрації Іван Мігуля. Пам’ять про загиблих учасники заходу вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу. На завершення мітингу-реквієму виступили з життєстверджуючим словом веселівські школярі, які закликали людство до миру в усьому світі.

Продовжилось свято на центральній площі, біля селищного будинку культури святковим концертом та масовими гуляннями.

« повернутися до списку новин