Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Земляки, якими ми пишаємось

«Синьо-жовте торнадо пройшло Киргизією…», - саме такими словами майорять заголовки у соцмережах з приводу виступу збірної України з мас-реслінгу на ІІ Чемпіонаті світу, який входить у програму Всесвітніх ігор кочівників.

Учора, 4 вересня завершився ІІ Чемпіонат світу х мас-реслінгу.  У змаганнях взяли участь 191 спортсмен із 32 країн. Збірна України була представлена 10 спортсменами і показала чудовий результат.

У категорії до 70 кг наш земляк Олексій Кушнір (с. Гоголівка, Веселівського району, Запорізької області) віддав усі сили у двобої з азербайджанським атлетом. Протидія була незвичайно емоційною та напруженою. Наш спортсмен після другого раунду, коли рахунок став 1:1, усе-таки зміг зібрати всі сили, і з рахунком 2:1 Олексій вирвав перемогу у Камрана Фатулаєва, таким чином завоювавши бронзову медаль чемпіонату світу.

Поруч з О.Кушніром володарями нагород стали Микола Савостьянов (Дніпропетровська обл., срібло), Ольга Сукач (м. Мелітополь, бронза), Іванна Михайлюк (Дніпропетровська обл., бронза).

За підсумками двох днів змагань збірна України займає четверту місце у загальному медальному заліку Чемпіонату світу. Президент Федерації мас-реслінгу України Валерій Газаєв оцінив виступ збірної України як у вищій мірі успішний.

Вітаємо Олексія з перемогою і бажаємо йому підкорення нових олімпів у своєму виді спорту.