Веселівська районна рада

Шановні жителі Веселівщини!

Переглядів: 447

Наприкінці цього жовтня ми відзначаємо пам’ятну дату – 74 річницю визволення Веселівського району та 73-ту річницю визволення України від німецько-фашистських окупантів.

Неймовірно важким був шлях до мирних днів, до того часу, як відгриміли останні вибухи війни над нашою рідною землею.

У ці знаменні для усіх жителів району та країни дні ми вшановуємо світлу пам’ять про полеглих, низько вклоняємося усім, для кого війна була і Великою і Вітчизняною не лише за назвою, а й за самою її глибокою сутністю.

Ми в неоплатному боргу перед мільйонами наших земляків, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим. Перед трудівниками тилу, для яких вищий сенс тих голодних і холодних років сконцентрувався у гаслі «Все для фронту, все для перемоги!». Перед святою самопожертвою солдатських вдів, які несли до кінця разом з похоронами свій непідйомний хрест. Перед дітьми війни, у яких вона відібрала найкращу пору життя.

Сьогодні перед нами багато проблем. Але труднощі мирного часу не зрівняти з воєнними. Нам потрібно сіяти і збирати урожай, будувати школи і виховувати дітей. Ми повинні ростити нове покоління на вашому прикладі, шановні фронтовики. Сьогодні молодь має перейняти вашу переможну естафету, щоб творити мирне і гідне майбутнє завтра.

Бажаю кожній родині здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і непохитної віри вирі у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливим.

З Днем визволення, шановні земляки!

 

З повагою

голова районної ради

Віктор Масалов« повернутися до списку новин