Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Постійні комісії плідно попрацювали

Переглядів: 409

  У середу 09 листопада у малому залі засідань районної ради відбулось спільне засідання постійних комісій з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів та адміністративно-територіального планування та з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення та депутатської етики.

  На порядку денному стояло 12 питань, які депутати розглянули протягом 1,5 години. У ході засідання, між депутатами розгорнулася жвава дискусія навколо пропонованих проектів рішень.

  Доповідачі з кожного питання надавали відповіді до запитань депутатів, зауважень, які виникали при обговоренні кожного питання.

  Найбільшу увагу було приділено обговоренню питання передачі штатних одиниць та скорочення чисельності КЗ ОЗ «Веселівський ЦПМСД» та внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. Також члени постійних комісій обговорили зміни та доповнення до районних програм підтримки закладів освіти, медицини соціальних служб району.

 

  У результаті роботи постійні комісії рекомендували на розгляд сесії одинадцять питань черги денної, одне питання перенесли для обговорення на грудневій сесії.

 

  Думки депутатів, висловлені ними під час вивчення проектів рішень, будуть враховані і подані на розгляд ХІІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

« повернутися до списку новин