Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Підвищення кваліфікації – запорука професійної компетентності депутатів місцевих рад

Переглядів: 540

Головною передумовою реформування системи місцевого самоврядування в Україні є спроможність місцевих влад ефективно реалізовувати зростаючу кількість повноважень, що передається їм органами виконавчої влади з метою надання більш якісних послуг населенню.

Необхідною передумовою ефективного виконання зазначених завдань та повноважень місцевого самоврядування є належний професійний рівень депутатів місцевих рад, від ефективної діяльності яких залежать умови життя мешканців конкретної територіальної громади.

Саме тому депутати Веселівської районної ради значну увагу приділяють підвищенню кваліфікації та зростанню власної комтентності.

Так, протягом травня курси підвищення кваліфікації за програмою «Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядування» пройшов депутат районної ради Віктор Масалов, про що свідчить отриманий ним сертифікат PROMETHEUS при підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Асоціації міст України.

Вітаємо Віктора Володимировича з цією подією та бажаємо йому нових особистісних досягнень та звершень у галузі місцевого самоврядування.

« повернутися до списку новин