Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Дорогі жителі району!

Переглядів: 373

 

Шановні воїни, захисники рідної землі!

 

  День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у День свята Покрови Пречистої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва та у День створення Української повстанської армії. Не дивно, що ці свята злилися воєдино, адже покликання кожного з них захищати, оберігати і охороняти людей.

  Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Нині, коли на східних теренах України ведеться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків.

  Ми вдячні всім, хто в нелегких умовах сьогодення захищає нашу рідну землю від ворожих військ, хто став на захист України за першим її покликом, та усвідомлюємо, що саме ви даруєте своєму народові мирне майбутнє.

  Я впевнений в тому, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України, а українські військовослужбовці й надалі гуртуватимуться навколо ідеї єдності і неподільності України.

  Від імені усіх депутатів районної ради сердечно вітаю усіх з Днем Захисника України – святом, яке увібрало в себе багаті і славні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Бажаю кожному миру, здоров'я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра!

  Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові. Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам.

 Бажаю всім нам миру і спокою на всій українській землі.

 

 

З повагою,

голова районної ради                             Олександр Цвіліховський

« повернутися до списку новин