Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Виїзна зустріч з комунальниками

Переглядів: 434

    04 серпня голова районної ради О.Л.Цвіліховський разом із начальником відділу з питань комунальної власності С.В.Петровим провів виїзний прийом-зустріч із працівниками Веселівського РКП «Райсільгоспкомунгосп» в смт Кирилівка Якимівського району.

При зустрічі з колективом підприємства Олександр Леонідович зазначив, що приїхав сюди не для того, щоб шукати недоліки у роботі РКП, а, перш за все, з метою поспілкуватися з працівниками, відпочиваючими,  почути про існуючі проблеми і разом пошукати можливі шляхи їх вирішення.

Директор В.М.Морозов окреслив коло нагальних проблем, які стоять перед комунальним підприємством та запропонував невеликий план дій щодо їх вирішення.

Таким чином, районна влада постійно виявляє особисту зацікавленість у розвитку не лише території, а й інших підприємств і організацій, які входять до його відомства. Адже комунальні проблеми завжди були і є досить болючими для нашого суспільства. Тому першочерговим завданням керівництва району є контроль за їх діяльністю та надання дієвої допомоги для їх розвитку.

 

« повернутися до списку новин