Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

25 чергова сесія районної ради розпочалась урочистою частиною, присвяченою Дню місцевого самоврядування

Переглядів: 481

7 грудня, перед початком пленарного засідання 25 чергової сесії районної ради VІІ скликання, відбулись урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування.

 

 

Розпочав захід голова районної ради Віктор Масалов, який у своєму вітальному слові звернувся до депутатів, працівників апарату та ветеранів місцевого самоврядування. Віктор Володимирович зазначив, що «сьоме грудня – це свято тих, хто стоїть на чолі територіальних громад, депутатів та усіх громадян, які вболівають за проблеми своїх населених пунктів, дбають про свій край, життєзабезпечення селища та сіл району, життя та добробут його мешканців. Тому День працівників місцевого самоврядування – це не тільки свято людей причетних до управління громадою, але й свято усієї громади. Цей день є одним із найважливіших професійних свят України. Адже професійний, відповідальний очільник, управлінець, активний, безкорисливий депутат є чи не найбільшим, а часом найвирішальнішим чинником в забезпеченні прийняття доленосних рішень для створення комфортного і безпечного життя для наших людей».

Продовженням свята стало відзначення кращих представників місцевого самоврядування та вручення посвідчень новообраним депутатам районної ради. Окремо очільник районної ради привітав ветеранів місцевого самоврядування.

Після цього з професійним святом присутніх привітав голова райдержадміністрації Іван Мігуля. Також з урочистим словом до присутніх звернулися голова районної ради V скликання Станіслав Долженко та представник від громадськості В’ячеслав Іванов.

 

« повернутися до списку новин