Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

У Веселому відбувся навчальний семінар для представників ОМС Черкащини, Сумщини та Хмельниччини

Переглядів: 436

11 квітня з метою вивчення досвіду децентралізації Веселівщини та в рамках навчального візиту «Діяльність комунальних підприємств, надання муніципальних послуг та залучення додаткових ресурсів розвитку громади» відбувся прес-тур до Веселівської ОТГ для представників органів місцевого самоврядування Черкаської, Сумської та Хмельницької областей. Учасниками заходу стали також представники Запорзького центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Свістун та Аскад Ашурбеков, голова Веселівської ОТГ Петро Кіяшко, голова районної ради Віктор Масалов, голова райдержадміністрації Іван Мігуля. 


Програма навчального семінару включала в себе відкриття медіатеки в районній різнопрофільній гімназії, FM-радіостанції "Весела громада" і скейт-парку, відвідування дитячого садку "Казка", сонячної електростанції "Солар-Парк", будинків ОСББ, ЦНАПу і міні-заводу з виробництва асфальту та плитки. Крім того, гості мали змогу поспілкуватись з представниками добровольчої пожежної бригади, побачити літаки ХіАТ і спортивну машину ручної збірки.

Нагадуємо, що наразі Запорізький центр розвитку місцевого самоврядування проводить  навчальний семінар для представникыв ОМС Черкаської, Сумської, Хмельницької областей. Перша зустріч учасників семінару відбулась у вівторок, 10 квітня, в обласній раді, під час якої директор Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Свістун розповів про стан впровадження реформи децентралізації, діяльність Центру, створеного за підтримкм Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України, окреслив актуальні питання Визначили ті проблеми, які потребують вирішення і з якими вже стикаються ОТГ в Запорізькій, Черкаській і Хмельницькій областях. Розпочали виїзні зустрічі вже 11 квітня саме з Веселівської громади.

« повернутися до списку новин