Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Участь у засіданні робочої групи з підтримки і впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад

Переглядів: 440

   У середу 03 серпня голова районної ради О.Л.Цвіліховський взяв участь у засіданні робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад, на якому було розглянуто зміни до Перспективного плану формування територій громад Запорізької області.

Заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації З.М. Бойко нагадала, що рік тому на сесії обласної ради було схвалено Перспективний план формування територій громад. Із запропонованих 69 об’єднаних територіальних громад Мінрегіоном було затверджено 52 як такі, що відповідають методиці утворення.

Керівництво області продовжувало роботу і на сьогодні має серйозні напрацювання. Але є й певні проблеми: деякі громади об’єдналися не у відповідності з Перспективним планом. Тому їм потрібно надати всебічну допомогу, щоб вони могли скористатися тими преференціями, що передбачені законодавством.

Начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації О.М. Билим поінформував про новоутворені об’єднані територіальні громади та пропозиції, які надійшли під час обговорень у районах області щодо внесення змін до Перспективного плану.

За підсумками обговорення питання члени робочої групи вирішили підтримати новоутворені об’єднані територіальні громади та пропозиції щодо формування спроможних територіальних громад, які надійшли від районів області, і внести відповідні зміни до Перспективного плану формування територій громад Запорізької області у встановленому законом порядку.  

За результатами засідання робочої групи заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації З.М. Бойко надала низку доручень, зокрема підготувати та направити до обласної ради паспорти спроможних територіальних громад; доопрацювати проект змін до Перспективного плану формування територій громад Запорізької області, врахувавши пропозицію, яка надійшла від районної робочої групи Кам’янсько-Дніпровського району; опрацювати пропозиції районної робочої Якимівського району та винести на розгляд чергового засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Запорізької області.

Проект Перспективного плану надалі має схвалити обласна рада.

 

 

 

 

     

 За матеріалами http://www.zoda.gov.ua/news/32798/do-perspektivnogo-planu-zaproponovano-vnesti-novi-spromozhni-teritorialni-gromadi.html

« повернутися до списку новин