Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Дорогі мешканці та гості Веселівщини!

Переглядів: 490

  Сьогодні, 24 серпня, Україна святкує свій величний ювілей Незалежності – 25-ту її річницю.

  Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління.

  День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбутнє України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

  Доля України – це доля всіх, хто живе під високим синім українським небом, працює на рідній землі. Вони рівні серед рівних, вільні громадяни України.

  Незалежність – символ нашої нації. Вона нагадує нам, якого ми славного роду діти. Ми зможемо подолати всі труднощі. У нас досить таланту і сили здійснити задумане.

  У ці спекотні серпневі дні календар історії відраховує двадцять п’яту річницю незалежності України. Нелегкими і далеко не безхмарними видалися ці роки. Довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, створювати практично заново державні інститути, нові правила і стандарти життя.

  На жаль, нині ми знову переживаємо часи випробувальної історії, тому що війна за Незалежність все ще триває. І перемогти в ній можна лише поєднуючи оборонні зусилля, дипломатичний хист, політичну відповідальність і залізну витримку. Ми не маємо права її втратити, а повинні збудувати державу такою, щоб наші діти та онуки могли нею пишатися, живучи у єдності, гармонії та достатку.

  І сьогодні наші земляки – воїни АТО – перебуваючи на Сході України, стоять на захисті своєї землі, своєї держави, свого народу. Так, ми всі: і рідні, і громада – переживаємо за них та надаємо свою підтримку.

  Найвищими цінностями кожного українця, веселівця, є мир і Україна. Ідеї справедливості, незалежності, цілісності української держави є були і будуть для кожного з всіх нас пріоритетними.

  Тож дозвольте мені від імені всього депутатського корпусу районної ради у ці святкові дні привітати всіх вас зі святом, побажати всім міцного здоров’я, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах, і нехай мрія про краще майбутнє окриляє на нові звершення.

  Шануймо нашу державу, плекаймо любов і повагу до рідної землі, пишаймося культурними надбаннями нашого народу, творімо сильну, самодостатню й незалежну націю!

  Здоров’я кожному із вас, добра, віри, благополуччя в родинах і довгих років життя. Україні потрібні ваші руки, ваш талант, ваш патріотизм, ваше вміння жити на українській землі та бути українцем!

  Адже найбільше багатство нашого району – це його мешканці: щирі та працьовиті. Всі здобутки і позитивні зміни у нашому краї відбуваються завдяки вашій щоденній напруженій праці.

  Я вдячний вам за все те добро, що ви зробили і робите для рідної землі. У свою чергу, і районна влада наполегливо спрямовує зусилля на те, щоб життя у нашому районі ставало комфортнішим і сучаснішим. Мені дуже хочеться, щоб ми з вами зберегли таке порозуміння, взаємну повагу і підтримку для подальшого розвитку нашого краю. Щиро вдячний всім веселівцям, які небайдужі до долі рідного району та нашої неньки-України.

   Слава вам, слава кожному із нас, слава Господу Богу і слава Україні!

З повагою,

голова Веселівської районної ради

Олександр Цвіліховський

« повернутися до списку новин