Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Новини Веселівського Центру первинної медико-санітарної допомоги Веселівської районної ради.

Переглядів: 555

      Нещодавно у Веселівському ЦПМСД ВРР розпочав свою роботу кабінет Телемедицини, в якому наші лікарі та медсестри можуть навчатися без відриву від роботи, що дуже зручно для постійного підвищення кваліфікації. Наші пацієнти також можуть отримати консультацію в режимі он-лайн професорів різних спеціальностей.

     Адміністрація Центру постійно працює над підвищенням якості надання медичних послуг нашим пацієнтом. Наші сімейні лікарі та педіатри завжди дуже уважні до кожного пацієнта. Для лікарів Центру не важливо на якій території живе пацієнт, чи це територія Веселівської ОТГ чи жителі сіл, вони турботливо відносяться до кожного. У Веселівському ЦПМСД також працює лікар-гінеколог, яка володіє сучасними методами діагностики та лікування репродуктивної системи жінки. Також всі жителі Веселівського району та громади можуть пройти добовий моніторинг артеріального тиску та ультразвукове дослідження на апараті експерт-класу TOSHIBA. Лікар УЗД та функціональної діагностики дуже уважний та прискіпливий. Лікар працює в 16 кабінеті 2 поверху  колишньої поліклініки. Ви також можете отримати консультацію та лікування у головного лікаря, яка є практикуючим сімейним  лікарем вищої категорії. Сєргєєва Тетяна Миколаївна особливо приділяє багато уваги профілактиці серцево-судинних захворювань, які є основною причиною інвалідності та смертності українців. Кожному пацієнту з групи ризику складається індивідуальний план обстеження і лікування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Дуже цікаво, що середній вік лікаря Веселівського ЦПМСД  ВРР- 35 років. Не кожна лікарня в Україні може цим пишатися. Більшість лікарень України сільської місцевості має середній вік лікаря 50-60 років.

       Неможливо не побачити великі черги і до лікаря - педіатра в колишній поліклініці.  В дитячій консультації Центру постійно проводиться лікування дітей з території району та громади, профілактичний огляд дітей до року, вакцинопрофілактика від основних небезпечних захворювань. Зараз наявна вакцина проти туберкульозу, кашлюку, дифтерії, правця, поліомієліту, гепатиту Б, інфекції викликаної гемофілюс інфлюенца, кору, паротиту, краснухи. Для кожної дитини з порушеним графіком вакцинації педіатр складає індивідуальний графік отримання вакцин. Лікарі дитячої консультації доброзичливі та уважні. До 21.00 години ви завжди можете отримати консультацію лікаря за телефоном; номер телефону ви можете отримати на прийомі у лікаря.

    На початку 2017р. до Веселівського Центру первинної медико-санітарної допомоги Веселівської районної ради завітала директор декількох багатопрофільних медичних клінік у місті Los Angeles, США, виходець з нашого Веселого Катерина Гапонова. Вона ознайомилася з роботою  Центу та поділилася досвідом роботи сучасних Американських клінік.  Вона дала багато рекомендацій по зміні інтер'єру Центру, а також пообіцяла ділитися з лікарями усіма новинами Американської медицини та надати спонсорську допомогу дитячий консультації поліклініки, щоб нашим маленьким пацієнтом було комфортно та затишно на прийомі у лікаря.

   Завдяки лікарям Центру та роботі адміністрації Веселівського ЦПМСД, Веселівської районної ради та Веселівської райдержадміністрації колишня поліклініка стала сучасним медичним Центром, для якого пацієнт знаходиться на першому місті.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Якщо ви хочете отримати консультацію лікарів Веселівського Центру первинної медико-санітарної допомоги Веселівської районної ради, вас чекають у двоповерховій будівлі колишньої поліклініки. І не важливо де ви проживаєте - на території громади чи в селах нашого району, вам завжди будуть раді.

 

 

Бажаємо міцного здоров’я та турботливого лікаря!

« повернутися до списку новин