Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Голова районної ради особисто привітав Олексія Кушніра з перемогою

Переглядів: 446

  У понеділок, 12 вересня, голова районної ради Олександр Цвіліховський зустрівся з Олексієм Кушніром, бронзовим призером ІІ Чемпіонату світу з мас-реслінгу, що на початку вересня відбувся у Киргизії.

  Під час зустрічі очільник району привітав чемпіона Веселівщини з нещодавньою перемогою. У свою чергу О.Кушнір подякував Олександру Леонідовичу за підтримку. Але найбільше слів подяки спортсмен висловив на адресу депутата районної ради Віктора Малова, який надав фінансову допомогу для підготовки та поїздки на чемпіонат світу.

  Як розповів Олексій під час розмови, займатися мас-реслінгом він почав у жовтні 2015-го року, і завдяки наполегливим тренуванням, які проводились як у рідній Гоголівці, так і в м. Мелітополь, йому вдалося досягти такого високого результату.

  Також під час зустрічі голова районної ради і спортсмен обговорили екологічні проблеми району, а саме – дотримання чистоти у рідних селах. Адже минулого разу, під час поїздки на чемпіонат Європи у Грузію, О.Кушнір був вражений тим, як грузини дбають про чистоту у рідній країні: прості перехожі піднімають самостійно сміття і викидають його в урни, щоб у містах і селах завжди був порядок, не чекаючи, поки хтось це зробить за них. Тому чемпіон висловив плани щодо організації подібних акцій з прибирання території у своєму селі.

  На завершення зустрічі Олександр Леонідович побажав Олексію спортивних успіхів та досягнення нових світових рекордів у своєму виді спорту.

      

« повернутися до списку новин