Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Шановні працівники соціальної сфери!

Переглядів: 539

  Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Веселівської районної ради прийміть щиросердні вітання з нагоди вашого професійного свята з Днем працівників соціальної сфери!

  Ви обрали для себе нелегку, але благородну та дуже важливу професію – допомагати і надавати допомогу тим, хто цього потребує.

  Від професіоналізму та компетентності, високих особистих якостей соціальних працівників багато в чому залежить якість життя багатьох людей в нашій країні, їх соціальне самопочуття, впевненість в завтрашньому дні. Допомога людям, які опинилися у важкій життєвій ситуації, завжди вважалась гідною поваги. В основі нашої щоденної важливої праці лежить один з головних принципів людства – підтримка ближнього.

  Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час.

  Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.

  Шановні працівники соціальної сфери!

  Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди і домашнього затишку, активного довголіття, достатку, витримки, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, снаги і завзяття в служінні народові України!

 

 

З повагою,

голова районної ради                                   Олександр Цвіліховський

« повернутися до списку новин