Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Шановні освітяни!

Переглядів: 373

Вже традиційно в першу неділю жовтня ми відзначаємо свято тих, кому особливо вдячні за мудрість і доброту, душевну теплоту і щедрість.

День працівників освіти – свято, яке об’єднує усіх: дітей, батьків, вихователів, вчителів, майстрів, викладачів.

Саме ви – педагоги, вчителі, вихователі, наставники – терпляче і вміло відкриваєте юним світ знань, навчаєте жити за принципом добра і совісті, допомагаєте знайти своє місце в житті.

Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами. Саме педагог своєю повсякденною працею формує людину та суспільство завтрашнього дня, дає надію людству на сталий поступ.

У цей святковий день хочеться висловити Вам сердечну вдячність за вашу натхненну, самовіддану і невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Низький уклін Вам за Вашу непохитну віру в кожного учня, у кожного з нас. За Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям. За наше минуле, теперішнє і майбутнє.

Бажаю Вам, дорогі працівники освіти, відчуття повноти і неповторності життя, міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, любові, оптимізму і довгої людської пам’яті.

 

З повагою

голова районної ради

Віктор Масалов

« повернутися до списку новин