Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

ПРИЙНЯТО ЗАКОН

Переглядів: 411

Запущено зміни організаційно-правового статусу закладів охорони здоров'я та їх фінансування.

При цьому існуючу мережу державних і комунальних закладів охорони здоров'я не буде скорочено, і державні та комунальні лікарні залишаться в цій формі власності і не підлягатимуть приватизації.

Так, встановлено спрощений порядок реорганізації закладів охорони здоров'я - державних і комунальних установ у казенні підприємства та комунальні некомерційні підприємства, зокрема, порядок переоформлення ліцензій, інших дозвільних документів.

Також передбачено, що кошти, які не використані закладом охорони (окрім державних і комунальних установ) здоров'я у поточному році, не вилучатимуться і можуть використовуватися на фінансування діяльності (зокрема, на оновлення матеріально-технічної бази). Таке невикористання засобів не може бути підставою для зменшення фінансування в наступному бюджетному періоді.

Врегульовано окремі питання, пов'язані з договорами про медичне обслуговування населення. Договори укладатимуться відповідно до спеціального порядку, затвердженого Кабінетом Міністрів, який замінить процедури держзакупівель.

Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров'я» (проект № 2309а-д)прийнято Верховною Радою на ранковому засіданні 6 квітня. Закон прийнято з техніко-юридичними правками.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування, і вводиться в дію після закінчення 6 місяців. Окремі положення наберуть чинності з 1 січня 2018 року.

на основі матеріалів ЛІГА: ЗАКОН

 

Юридичий відділ Веселівської районної ради 

« повернутися до списку новин