Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Слово про ювіляра

Переглядів: 707

  Цього року на життєвому календарі Дундука Георгія Васильовича, начальника ВК "ПМК-243 "Мелітопольводбуд", депутата Веселівської районної ради  п’яти скликань, світла ювілейна дата – 19 жовтня йому виповнюється 60 років. Недарма в народі існує прислів’я: «Мої роки – моє багатство». Закінчивши у 1982 році Херсонський сільськогосподарський інститут імені А.Д.Цюрупи за спеціальністю "Гідромеліорація", він увесь свій трудовий шлях присвятив діяльності виробничого кооперативу.

 

 

  Починав Георгій Васильович після закінчення вишу дільничим майстром ВК «ПМК-243  тресту «Мелітопольводбуд». Через деякий час був затверджений на посаді старшого виробника робіт цього ж підприємства, трохи згодом став головним інженером. А з 1989 року сам очолив ПМК – 243.

  Увесь час керівництво діяльністю підприємства здійснював вміло та ефективно, постійно намагаючись зберегти його діяльність, приймав оперативні управлінські рішення. Незважаючи на скрутну економічну ситуацію, яка склалась у державі, завжди прагнув розширити матеріально-технічну базу свого підприємства, утримати робочі місця, систематично і вчасно виплачувати заробітну плату працівникам.

  Георгій Васильович – депутат районної ради вже протягом кількох скликань, що є високим показником поваги і беззаперечного авторитету серед мешканців селища. Завжди піклується і переймається проблемами виборців, намагається знайти шляхи вирішення їхніх проблем. Є головою постійно діючої комісії з питань комунальної власності районної ради. Маючи чималий досвід депутатської роботи, сьогодні він більше займається питаннями  комунального господарства. Завжди активний, ніколи не стоїть осторонь чужих проблем, з оптимізмом дивиться у майбутнє, дбаючи про розвиток Веселівського краю.

  Таким постає перед нами ювіляр, вмілий керівник та людина величезної працездатності, просто чуйний і щедрий чоловік. Та попереду в Георгія Васильовича ще багато корисних справ, які, ми переконані, прислужаться на користь нашого району та розвитку його території. Тож бажаємо ювілярові козацького здоров'я, благополуччя в родині, витримки і натхнення, життєвого оптимізму, здійснення всіх планів і мрій! Нехай все зроблене з душею та натхненням повертається до Вас сторицею!

 

 

 

  Організаційний відділ районної ради

« повернутися до списку новин