Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Відбулося засідання постійних комісій районної ради

Переглядів: 301

17 січня 2017 року, під головуванням В.В. Масалова, відбулося спільне засідання комісії з питань бюджету та комісії з питань управління комунальною власністю,  під час якого були розглянуті питання підтримки функціонування загальноосвітніх навчальних закладів та закладів охорони здоров’я; внесення змін та доповнень до районного бюджету на 2017 рік; профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в Веселівському районі.

Членами комісії та присутніми були заслухані інформації щодо: внесення змін до бюджетних призначень; затвердження матеріалів незалежної експертної оцінки та продаж на аукціоні об’єкту нерухомого майна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За результатами роботи надано відповідні доручення.

 

 

 

 

 

 

 

 

У роботі комісій взяли участь голови та члени постійних комісій, голова Веселівської районної ради, керуючий справами виконавчого апарату районної ради, начальники відділів районної ради, голова та заступники голови Веселівської райдержадміністрації, начальники відділів апарату РДА, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА, начальник Веселівського відділення поліції МВП ГУНП в Запорізькій області. 

 

« повернутися до списку новин