Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

На пленарному засіданні чергової сесії прийнято 22 рішення

Переглядів: 366

12 вересня під головуванням голови районної ради Віктора Масалова відбулося пленарне засідання чергової 23 сесії Веселівської районної ради, в якому взяли участь 17 депутатів.

 

 

Учасниками заходу стали депутат обласної ради Юрій Голота, голова районної державної адміністрації Іван Мігуля, керівники районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські та селищний голови, представники органів місцевого самоврядування та засобів масової інформації.

 

Розпочалось засідання доповіддю лікаря Веселівської ЦРЛ Ольги Чернової, яка презентувала присутнім інформацію про госпітальні округи, утворені у результаті медичної реформи, започаткованої Урядом.

 

 

 

 

 

На порядок денний пленарного засідання було винесено 23 питання.

 

 

В першу чергу депутати заслухали інформацію керівника Мелітопольскої місцевої прокуратури Костянтина Бандури про стан законності, боротьби із злочинністю, та результати діяльності на території Веселівського району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також народні обранці заслухали звіти РДА щодо готовності житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-побутової та культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період, щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Веселівського району на 2017 рік за підсумками  І півріччя, щодо виконання Районної  цільової  Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки, звіт голови РДА з питань делегованих повноважень сприяння інвестиційної діяльності на території району, хід виконання Районної цільової Програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ  на 2015-2018 роки», заслухали Про районну програму створення та ведення містобудівного кадастру Веселівського району Запорізької області на період 2017-2019 років.

 

Крім того, у ході засідання було внесено зміни та доповнення до рішень районної ради, які стосувались районних програм:

  • підтримки функціонування загальнонавчальних закладів Веселівського району на 2017 рік,
  • підтримки закладів охорони здоров’я, розташованих на території Веселівського району на 2017 рік,
  • відшкодування витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним та автомобільним транспортом загального користування у приміському та дальньому сполученні, за надані послуги зв’язку та за проїзд один раз на рік автомобільним, залізничним транспортом особам, постраждалим від аварії на ЧАЕС 1-2 категорії на 2017 – 2021 роки,
  • соціальної підтримки громадян, які опинились в складних життєвих обставинах, «Назустріч людям» на 2016-2020 роки,
  • удосконалення системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю у Веселівському районі на 2013-2017 роки,
  • ремонту, будівництва, реконструкції об'єктів інфраструктури Веселівського району на 2017 рік», про затвердження структури КУ «ТЦСО (НСП)»,
  • підвищення якості та ефективності виконання управлінських функцій місцевих органів виконавчої влади Веселівського району на 2016-2017 роки.

У зв’язку з обранням голови районної ради депутати внесли зміни та доповнення до рішення № 4 другої сесії Веселівської районної ради «Про обрання постійних комісій  районної ради».

Знайшли свою підтримку і питання внесення змін до бюджету району на 2017 рік та питання управління майном районної комунальної власності.

 

 

 

Завдяки плідній роботі постійних комісій напередодні 10 питань було прийнято у пакетному голосуванні.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Перед депутатами та іншими присутніми виступили сільські голови Новоуспенівської та Чкаловської громад, які поділились своїм баченням щодо розвитку новоутворених об’єднаних територіальних громад.

Загалом прийнято 22 рішення з 23 проектів; одне, не прийняте, рішення буде винесено на розгляд наступної сесії.

 

 

« повернутися до списку новин