Веселівська районна рада

Наш Благодійний Фонд проводить благодійну акцію

Переглядів: 534

                                              «Очі й вуха наших воїнів»
Волонтерами фонду розроблений, виготовлений і переданий 55-ої окремої артилерійської бригади «Командний Блок», який встановлений на автомобіль.
 В даний час, «Командний Блок» знаходиться в зоні АТО, виконуючи свої функції на бойовому посту.
Для більш ефективного використання «Командного Блоку», волонтерам фонду розроблені, виготовлені (за свої особисті кошти) два види безпілотної техніки це «Крило» і «Дрон» по одному екземпляру.
У комплект до «Командному Блоку» повинні входити, як мінімум, по два штуки безпілотної техніки кожного виду, з апаратурою управління.
Виготовлені нами безпілотні апарати на бойових навчаннях успішно пройшли випробування, спільно з 55-ої окремої артилерійської бригади. Все це було неодноразово освітлено в ЗМІ, і показано ТВ-5 і Z.
Технічні характеристики нашого безпілотного апарату «Крило», за деякими параметрами, значно перевершують аналоги безпілотних апаратів, які виготовляють закордонні фірми. До того ж наші безпілотні апарати коштують значно дешевше.
Такі безпілотні апарату в Україні не виготовляються.
Перед фондом стоїть завдання: в найкоротший термін виготовити відсутні безпілотні апарати з апаратурою управління для «Командного Блоку»
Після завершення нами всіх робіт, з виготовлення безпілотної техніки до «Командному Блоку», ми покажемо її в бойових діях на передовій керівництву В.С. України.
Застосовувана така техніка, в значній мірі, скоротить втрати в живій силі, техніці та інфраструктурі не тільки у військових, а й у мирного населення, в зоні АТО.
Шановні Патріоти України
Просимо Вас з розумінням поставитися до цієї проблеми і на благодійних засадах допомогти солдатам матеріально через фонд, для якнайшвидшого завершення проведеної акції «Очі й вуха наших воїнів».
Про використання зробленої Вами благодійної допомоги ми обов'язково відзвітуємо перед Вами письмовим, фото і відео способом а так же перешлём всю інформацію на Вашу ел.пошту.
Представляємо Вам короткий мабуть анонс про роботу нашого фонду, виготовлення і випробування безпілотних апаратів.
З повагою до Вас

Директор БФ «Голос Народної Ради»                                                      С.Г. Єременко« повернутися до списку новин