Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Дорогі жителі Веселівщини! Шановні ветерани, учасники та діти війни!

Переглядів: 466

   Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Веселівської районної ради та від себе особисто вітаю вас з нагоди 73-ї річниці визволення району та 72-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

   В останні дні жовтня ми святкуємо річницю з того дня, коли українські землі було звільнено від фашистських окупантів. Цієї миті український народ чекав понад три роки.

   У ці дні ми повертаємося своєю зболеною, але світлою пам’яттю до тієї вистражданої і очікуваної осені 1944 року. Позаду залишилися жахіття війни, і хоча бойові дії ще продовжувалися, мирні жителі розпочали тривалий і складний  процес відбудови.

   Згадаймо про тих, хто мужньо і стійко боровся з ворогами на фронтах, у підпіллі, національно-патріотичних формуваннях, трудився в тилу.

   Схожі виклики, на жаль, сьогодні постали перед Україною знову. Учасники антитерористичної операції на сході нашої країни відвойовують право на незалежність та свободу. Святою справою для нас, нащадків, є обов’язок відстояти мир та не звернути з обраного шляху. Адже Україна єдина у своєму європейському виборі.

   Схилімо голови в пам'ять про загиблих у смертельному двобої з ворогом, чиї могили відомі й незнані, розкидані по своїй і чужих землях. Пам’ятаймо про кожну солдатську краплину крові, кожну вдовину і сирітську сльозу.

   Тож нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом доблесті, любові до України, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь, у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.

   Сьогодні від імені всіх веселівців висловлюю щирі слова подяки тим, хто, не дивлячись на смерть, гіркоту втрат та пекельне полум’я боїв, заради прийдешніх поколінь йшов до перемоги.

   Тим воїнам Веселівщини, які сьогодні знаходяться на Сході України, бажаю і надалі якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління.

   А всім жителям району бажаю щастя, добра, міцного здоров'я, оптимізму, бадьорості духу та любові оточуючих ще на багато років, вільної завзятої праці і, головне, мирного неба над головою!

 

 

   З повагою,

голова районної ради          Олександр Цвіліховський

« повернутися до списку новин